?

Log in

No account? Create an account

hronika_kp


Хроніка знищення Старого міста


Previous Entry Share Next Entry
Пам’ятка забудівнику
kp_hronika wrote in hronika_kp
Неймовірно цинічний документ! Мало того, що заповідник відкрито називає своїх клієнтів саме забудовниками, а не відбудовниками, так ще й правила написані незрозуміло для кого, буквально для відводу очей. Напевно "дирекція заповідника" захлиналася зі сміху, коли створювала це. Адже практично будь-яке будівництво на території Старого міста повністю суперечить положенням документа. На будмайданчиках немає професіоналів, проекти часто робить сам Фенцур, на місці працює важка техніка, яка варварськи руйнує культурний шар і вцілілі підземні яруси древніх будівель. Ні про яку реставрацію та збереження мова в більшості випадків не йде. У рідкісних випадках виявлений підвал переживе зустріч з Фенцуром, а якщо навіть і переживе, то не без втрат.

Пробуйте час від часу порівнювати положення документа з описом того, що творять у Старому місті при координації дирекції заповідника (тобто Фенцура). Впевнені, що чим більше ви будете дізнаватися, тим більш безглуздо буде виглядати цей текст:

pamyatka


  • 1
Дивлячись на потворні будинки, які набудували в Старому місті, можна тільки дивуватись - як це все сталося, якщо всі "забудівники" виконували
ці вимоги. Єдине що виконується - це зелені паркани! Чи ж за ними надійно ховаються ті самі археологи, яких днем з вогнем не побачиш? Піду завтра пошукаю їх там, де з осені риють за СКБМЕД. Що там будують - бункер для Фенцура? Хто в курсі?

  • 1